*** Hotel Braník ubytování Praha 4-Braník

Hotel Praha 4-Braník  Braník Hotel Braník se nachází na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra Prahy, v městské části Praha 4 - Braník. V areálu hotelu je parkoviště pro osobní vozy i autobusy. Hotel nabízí veškeré stravovací služby v hotelových střediscích. Restaurace s celodenním provozem, vinárna s večerním provozem a v letních měsících zahradní restaurace s příjemným posezením pod vzrostlými kaštany.

Hotel Braník Ubytování:
Hotel Braník poskytuje komfortní ubytování ve 26 pokojích s celkovou kapacitou 62 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, telefonem, barevnou televizí se satelitním a rozhlasovým přijímačem.

V pokojích jednolůžkového typu je, je k dispozici pohodlné sofa. Některé dvoulůžkové pokoje mají vlastní balkónek a u některých třílůžkových pokojů je třetí postel oddělena zdí.

Hotel Braník Gastronomie:
V hotelu Braník hosté naleznou i stylovou restaurace, která je plně klimatizována. V ranních hodínách od 7:00 do 10:00 se podávají snídaně formou teplého a studeného bufetu.

Během obědů si hosté mohou vybrat ze speciální nabídky hotových jídel. Jídelní lístek hostům nabídne vybírat z tradičních českých jídel, tak i z minutek.

Součástí restaurace je salónek vybavený TV projektorem a flipchartem, který je možné využít pro různá školení a přednášky.

Hote Bráník Zahrada:
V letních měsících se otevírá hotelová terasa, kde jsou podávána všechna jídla z restaurace. Hosté tak mají možnost strávit den v příjemném prostředí pod slunečníky a kaštany. 

U hotelové terasy se nachází větší zahrada s grilovanými pochoutkami. I zde je možnost uskutečnění nejrůznějších oslav.

Hotel Braník Služby a Okolí:
Recepce je pro hosty otevřena 24 hodin, na které se mimo jiné nachází sejf . Zapůjčení vozu, rohlídky Prahy s průvodcem. Možnost objednání prádelny, zjištění aktuálních kulturních programů v Praze.

Sportovní aktivity v bezprostřední blízkosti hotelu jsou nové tenisové kurty, golfové hřiště s tréninkovým areálem, přírodní plavecký areál O2 Žluté lázně, zastřešený plavecký areál Podolí. V těsném sousedství hotelu cesty pro cyklisty a in-line bruslaře.
Hotel Praha 4-Braník  Braník - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4-Braník  Braník - disponuje restauracíHotel Praha 4-Braník  Braník - disponuje vinárnouHotel Praha 4-Braník  Braník - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 4-Braník  Braník - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4-Braník  Braník - je k dispozici letní terasaHotel Praha 4-Braník  Braník - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4-Braník  Braník - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 4-Braník  Braník - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 4-Braník  Braník - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4-Braník  Braník - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4-Braník  Braník - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4-Braník  Braník - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 4-Braník  Braník - na pokojích je telefon